Kategóriák

Kompresszió mérő motorokhoz profi Asta TIT-145J 06401

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06401Cikksz.
TIT-145JDod Cikksz.
Kompresszió mérő készlet dízel- és benzines motorkhoz. Széles felhasználási skála HDi és TDCi motorokhoz.
237.590 Ft
Ár: 138.276 Ft ÁFA nélkül
175.610 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 43 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Kompresszió mérő motorokhoz profi Asta TIT-145J

Kompresszió mérő készlet dízel- és benzines motorkhoz. Széles felhasználási skála HDi és TDCi motorokhoz A manométer bemeneti nyomásmérésre használatos a vizsgálat után 0 – 7 bar tartományban. A készlet segítségével megállapítható a motor állapota, észlelhetőek a sérülések.

Az adapterek a következő járművekhez használhatóak
Alfa Romeo
Bmw
Chrysler
Daewoo
Fiat
Ford
Hyundai Isuzu
Land Rover
LDV
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
PSA
Renault
Saab
Suzuki
Toyota
VAG
Volvo

Gyújtógyertyákhoz – megfelelő méretek: 10, 12, 14, 18 mm M8
Injektorokhoz: M20, M22, M24

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Kompresszió mérő motorokhoz profi Asta TIT-145J 06401 Nem érhető el

237.590 Ft 175.610 Ft