Habszivacs betét - üres SOFT36 profi Asta APF-36 04206
Cikksz.:04206Cikksz.
APF-36Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Betét kézi szerszámokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
6.330 Ft
Ár: 3.684 Ft
4.678 Ft Áfával
4.678 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
6.330 Ft
4.678 Ft