Kategóriák

Habszivacs betét - kézi szerszámokhoz + fúrószárakhoz 12db profi Asta SOFT36 04219

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:04219Cikksz.
SOFT 36Dod Cikksz.
A betét 12 db kézi szerszámot tartalmaz fúrószárakkal. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 40.336 Ft ÁFA nélkül
51.227 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 12 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - kézi szerszámokhoz fúrószárakhoz 12db profi Asta SOFT36 04219

A Készlet tartalma:
Szike
Szike pengék 10db
Mérőszalag 5m
Tolómérő subler 150mm
Fúrószár készlet 19db – 1 - 10mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - kézi szerszámokhoz + fúrószárakhoz 12db profi Asta SOFT36 04219 Nem érhető el

51.227 Ft