Habszivacs betét - kézi szerszámokhoz + fúrószárakhoz 12db profi Asta SOFT36 04219
Cikksz.:04219Cikksz.
SOFT 36Dod Cikksz.
A betét 12 db kézi szerszámot tartalmaz fúrószárakkal. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 40.336 Ft
51.227 Ft Áfával
51.227 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 12 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - kézi szerszámokhoz fúrószárakhoz 12db profi Asta SOFT36 04219
A Készlet tartalma:
Szike
Szike pengék 10db
Mérőszalag 5m
Tolómérő subler 150mm
Fúrószár készlet 19db – 1 - 10mm
51.227 Ft