Habszivacs betét - üres SOFT34 profi Asta APF-34 04205
Cikksz.:04205Cikksz.
APF-34Dod Cikksz.
Betét HEX dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 2.834 Ft
3.599 Ft Áfával
3.599 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
3.599 Ft