Habszivacs betét - hex dugókulcsokhoz 12db profi Asta SOFT34 04176
Cikksz.:SET04176Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 12 db hex dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
17.993 Ft
Ár: 12.982 Ft
16.487 Ft Áfával
16.487 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 3 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - hex dugókulcsokhoz 12 db profi Asta SOFT34 04176
Hex kulcsok 62mm : 4,5,6,8,10,12-es hosszal
Hex kulcsok 138mm : 4,5,6,8,10,12-es hosszal
Megspórol: 8 %
17.993 Ft
16.487 Ft