Habszivacs betét - üres SOFT30 profi Asta APF-30 04201
Cikkszám:04201Cikksz.
APF-30Dod Cikksz.
Betét Torx dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 2.834 Ft
3.599 Ft Áfával
3.599 Ft Áfával
Habszivacs betét - üres SOFT30 profi Asta APF-30
Hossz: 39 cm
Szélesség: 14 cm
3.599 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04201
Mennyiség:1
3.305 Ft
3.599 Ft
8 %
Termék kódja:02889
Mennyiség:1
10.498 Ft
11.431 Ft
8 %