Kategóriák

Habszivacs betét - torx dugókulcsokhoz 23db profi Asta SOFT30 04177

nagyítsd ki a képet
Megspórol: 8 %"
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:SET04177Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 23 db torx dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
15.030 Ft
A te árad: 10.869 Ft ÁFA nélkül
13.803 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 2 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - torx dugókulcsokhoz 23 db profi Asta SOFT30 04177

A betét 23db torx dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Torx dugókulcs hosszabbító : T30, T40, T45, T50, T55, T60
Torx dugókulcs fej  E: M12, M14, M16, M18, M20, M22, M24
9-10 mm bitek: TX20, TX25, TX27, TX30
Adapter önálló bitekhez  1/2"  8MM

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - torx dugókulcsokhoz 23db profi Asta SOFT30 04177 Nem érhető el
Megspórol: 8 %"

15.030 Ft 13.803 Ft