Habszivacs betét - torx dugókulcsokhoz 23db profi Asta SOFT30 04177
Cikkszám:SET04177Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 23 db torx dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04201 Mennyiség:1 3.305 Ft 3.599 Ft 8 % 7-14 nap
Termék kódja:02889 Mennyiség:1 10.498 Ft 11.431 Ft 8 % Ismét kapható lesz
15.030 Ft
A te árad: 10.869 Ft
13.803 Ft Áfával
13.803 Ft Áfával
Habszivacs betét - torx dugókulcsokhoz 23 db profi Asta SOFT30 04177
A betét 23db torx dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Torx dugókulcs hosszabbító : T30, T40, T45, T50, T55, T60
Torx dugókulcs fej E: M12, M14, M16, M18, M20, M22, M24
9-10 mm bitek: TX20, TX25, TX27, TX30
Adapter önálló bitekhez 1/2" 8MM
Megspórol: 8 %"
15.030 Ft
13.803 Ft