Habszivacs betét - üres SOFT26 profi Asta APF-26 04198
Cikkszám:04198Cikksz.
APF-26Dod Cikksz.
Betét kézi szerszámokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 4.334 Ft
5.504 Ft Áfával
5.504 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
5.504 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04198
Mennyiség:1
5.250 Ft
5.504 Ft
5 %
Termék kódja:05518
Mennyiség:1
6.017 Ft
6.308 Ft
5 %
Termék kódja:02876
Mennyiség:1
5.856 Ft
6.139 Ft
5 %
Termék kódja:02872
Mennyiség:1
5.936 Ft
6.223 Ft
5 %
Termék kódja:02871
Mennyiség:1
6.542 Ft
6.858 Ft
5 %
Termék kódja:05520
Mennyiség:1
7.269 Ft
7.620 Ft
5 %