Habszivacs betét - kézi szerszámokhoz 22db profi Asta SOFT26 04220
Cikksz.:SET04220Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 22 db kézi szerszámot tartalmaz torx és imbusz kulcsokkal. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04198 Menny.:1 5.250 Ft 5.504 Ft 5 % 7-14 nap
Termék kódja:05518 Menny.:1 6.017 Ft 6.308 Ft 5 % Ismét kapható lesz
Termék kódja:02876 Menny.:1 5.856 Ft 6.139 Ft 5 % Raktáron
Termék kódja:02872 Menny.:1 5.936 Ft 6.223 Ft 5 % Elfogyott
Termék kódja:02871 Menny.:1 6.542 Ft 6.858 Ft 5 % Ismét kapható lesz
Termék kódja:05520 Menny.:1 7.269 Ft 7.620 Ft 5 % Ismét kapható lesz
38.652 Ft
Ár: 29.031 Ft
36.870 Ft Áfával
36.870 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 6 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A betét 22db kézi szerszámot tartalmaz torx és imbusz kulcsokkal. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A készlet tartalma:
Kombinált fogó 180mm
Fogó Siko, blicky 250mm
Fogó : 180mm
Torx kulcsok – T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50
Imbusz kulcsok – 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10
Megspórol: 5 %
38.652 Ft
36.870 Ft