Habszivacs betét - üres SOFT22 profi Asta APF-22 04194
Cikkszám:04194Cikksz.
APF-22Dod Cikksz.
Betét 22 db-os dugókulcs készlethez. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 6.667 Ft
8.467 Ft Áfával
8.467 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
8.467 Ft