Kategóriák

Habszivacs betét - nagy dugókulcs készlethez 3/4 22db profi Asta SOFT22 04212

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:04212Cikksz.
SOFT 22Dod Cikksz.
A betét 22 db dugókulcs készletet tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 199.680 Ft ÁFA nélkül
253.593 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 63 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

A betét 22db dugókulcs készletet tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Tartozék 3/4" – méretek: 17mm – 46mm
Adaptér 3/4" – 1“
Adapter 3/4" - 1“
Adapter 3/4" - 1/2"
Adapter csuklós 3/4" – 3/4"
Hosszabítás 100mm, 200mm
Racsni 500mm
Menetrúd 480mm
Csuklós hajtókar 480mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - nagy dugókulcs készlethez 3/4 22db profi Asta SOFT22 04212 Nem érhető el

253.593 Ft