Habszivacs betét - üres SOFT19 profi Asta APF-19 04192
Cikksz.:04192Cikksz.
APF-19Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Betét csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Raktáron: Utolsó 2 darab
6.330 Ft
Ár: 3.684 Ft
4.678 Ft Áfával
4.678 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
Raktáron: Utolsó 2 darab
6.330 Ft
4.678 Ft