Kategóriák

Habszivacs betét - üres SOFT19 profi Asta APF-19 04192

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:04192Cikksz.
APF-19Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Betét csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Raktáron: Utolsó 2 darab
6.330 Ft
Ár: 3.684 Ft ÁFA nélkül
4.678 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - üres SOFT19 profi Asta APF-19 04192 Nem érhető el

Raktáron: Utolsó 2 darab
6.330 Ft 4.678 Ft

Výhodné balíky
21.125 Ft 22.438 Ft Save 1.313 Ft
Into detail
Menny.:1
Termék kódja:04192 Menny.:1
5.182 Ft 5.504 Ft 6 %
Csavarhúzó készlet 7 db profi Asta J3007G-A 04259
Menny.:1
Termék kódja:04259 Menny.:1
12.356 Ft 13.124 Ft 6 %
Patent kiszedő profi Asta J9A01C 04241
Menny.:1
Termék kódja:04241 Menny.:1
3.587 Ft 3.810 Ft 6 %