Habszivacs betét - ütő csavarhúzókhoz 8db profi Asta SOFT19 04211
Cikksz.:SET04211Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 8 db csavarkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
22.438 Ft
Ár: 16.634 Ft
21.125 Ft Áfával
21.125 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 3 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A betét 8db csavarkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Lapos csavarhúzó 4db: 5,5x75, 6,5x100, 6,5x150, 8x150
Keresztcsavarhúzó 3db: PH1x75, PH2x100, PH3x150
Kar műanyag kapcsok kioldásához
Megspórol: 6 %
22.438 Ft
21.125 Ft