Habszivacs betét - üres SOFT18 profi Asta APF-18 04191
Cikkszám:04191Cikksz.
APF-18Dod Cikksz.
Betét bádogos szerszámokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 6.667 Ft
8.467 Ft Áfával
8.467 Ft Áfával
Technikai paraméterek:e
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
8.467 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04191
Mennyiség:1
8.261 Ft
8.467 Ft
2 %
Termék kódja:05961
Mennyiség:1
9.500 Ft
9.737 Ft
2 %
Termék kódja:05962
Mennyiség:1
10.327 Ft
10.584 Ft
2 %
Termék kódja:05963
Mennyiség:1
9.088 Ft
9.314 Ft
2 %
Termék kódja:05964
Mennyiség:1
9.088 Ft
9.314 Ft
2 %
Termék kódja:05969
Mennyiség:1
11.566 Ft
11.854 Ft
2 %
Termék kódja:05980
Mennyiség:1
8.303 Ft
8.510 Ft
2 %
Termék kódja:05981
Mennyiség:1
8.055 Ft
8.256 Ft
2 %