Habszivacs betét - üres SOFT18 profi Asta APF-18 04191
Cikksz.:04191Cikksz.
APF-18Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Betét bádogos szerszámokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 5.667 Ft
7.197 Ft Áfával
7.197 Ft Áfával
Technikai paraméterek:e
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
7.197 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04191
Menny.:1
8.261 Ft
8.467 Ft
2 %
Termék kódja:05961
Menny.:1
9.500 Ft
9.737 Ft
2 %
Termék kódja:05962
Menny.:1
10.327 Ft
10.584 Ft
2 %
Termék kódja:05963
Menny.:1
9.088 Ft
9.314 Ft
2 %
Termék kódja:05964
Menny.:1
9.088 Ft
9.314 Ft
2 %
Termék kódja:05969
Menny.:1
11.566 Ft
11.854 Ft
2 %
Termék kódja:05980
Menny.:1
8.303 Ft
8.510 Ft
2 %
Termék kódja:05981
Menny.:1
8.055 Ft
8.256 Ft
2 %