Habszivacs betét - dugókulcsokhoz és torx bitekhez 34db profi Asta SOFT31 04175
Cikkszám:SET04175Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 34 db dugókulcsot és torx bitet tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04202 Mennyiség:1 3.264 Ft 3.599 Ft 9 % Raktáron
Termék kódja:02888 Mennyiség:1 12.669 Ft 13.971 Ft 9 % 7-14 nap
17.570 Ft
A te árad: 12.546 Ft
15.933 Ft Áfával
15.933 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 3 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - dugókulcsokhoz és torx bitekhez 34 db profi Asta SOFT31 04175
A betét 34db dugókulcsot és torx bitet tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Dugókulcsok TORX: E4 -5-6-7-8-10-11-12-14-16-18-20
Bitek: T10-15-20-25-27-30-40-45-50-55-60
Bitek furattal: T10-15-20-25-27-30-40-45-50-55
Redukció: 3/8 x 5/16
Megspórol: 9 %"
17.570 Ft
15.933 Ft