Habszivacs betét - üres SOFT31 profi Asta APF-31 04202
Cikksz.:04202Cikksz.
APF-31Dod Cikksz.
Betét torx bitekhez és dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
4.139 Ft
Ár: 2.409 Ft
3.059 Ft Áfával
3.059 Ft Áfával
Habszivacs betét - üres SOFT31 profi Asta APF-31
Hossz: 39 cm
Szélesség: 14 cm
4.139 Ft
3.059 Ft