Habszivacs betét - csuklós racsnis kulcsokhoz 12db profi Asta SOFT9 04164
Cikkszám:SET04164Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 12 db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04183 Mennyiség:1 5.595 Ft 5.673 Ft 1 % 7-14 nap
Termék kódja:05726 Mennyiség:1 53.442 Ft 54.190 Ft 1 % 7-14 nap
59.863 Ft
A te árad: 46.486 Ft
59.037 Ft Áfával
59.037 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 14 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - csuklós racsnis kulcsokhoz 12 db profi Asta SOFT9 04164
A betét 12db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Racsnis kulcsok 12db: 8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19
Habszivacs betét - üres SOFT7/9 profi Asta APF-7/9 04183
Habszivacs betét - üres SOFT7/9 profi Asta APF-7 04183
Betét racsnis kulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
Csuklós racsnis kulcsok 8-19mm 12dbprofi Asta A-FRS12MF 05726
Csuklós racsnis kulcsok 8-19mm 12db profi Asta
Csuklós racsnis kulcskészlet króm-vanádium acélból. A kulcsok praktikus kofferben vannak tárolva.Technikai paraméterek:
Méretek: 8 – 19mm
Fogszám: 72
Megspórol: 1 %"
59.863 Ft
59.037 Ft