Habszivacs betét - csuklós racsnis kulcsokhoz 12db profi Asta SOFT9 04164
Cikksz.:SET04164Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 12 db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
59.863 Ft
Ár: 46.486 Ft
59.037 Ft Áfával
59.037 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 14 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - csuklós racsnis kulcsokhoz 12 db profi Asta SOFT9 04164
A betét 12db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Racsnis kulcsok 12db: 8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19
Megspórol: 1 %
59.863 Ft
59.037 Ft