Habszivacs betét - bádogos szerszámokhoz 7db profi Asta SOFT18 04214
Cikkszám:SET04214Cikksz.
SOFT 22Dod Cikksz.
A betét 7 db bádogos szerszámot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04191 Mennyiség:1 8.261 Ft 8.467 Ft 2 % 7-14 nap
Termék kódja:05961 Mennyiség:1 9.500 Ft 9.737 Ft 2 % 7-14 nap
Termék kódja:05962 Mennyiség:1 10.327 Ft 10.584 Ft 2 % 7-14 nap
Termék kódja:05963 Mennyiség:1 9.088 Ft 9.314 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05964 Mennyiség:1 9.088 Ft 9.314 Ft 2 % 7-14 nap
Termék kódja:05969 Mennyiség:1 11.566 Ft 11.854 Ft 2 % Elfogyott
Termék kódja:05980 Mennyiség:1 8.303 Ft 8.510 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05981 Mennyiség:1 8.055 Ft 8.256 Ft 2 % Raktáron
76.036 Ft
A te árad: 58.416 Ft
74.188 Ft Áfával
74.188 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 13 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A betét 7db bádogos szerszámot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A készlet tartalma:
Bádogos kalapácsok
Bádogos kanalak
Üllő
Megspórol: 2 %"
76.036 Ft
74.188 Ft