Csőelzáró-fogó készlet, hajlított profi ASTA A-3FLEX1 12364
Cikkszám:12364Cikksz.
A-3FLEX1Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Műanyag 90°-ban hajlított fogók tömlővezetékek lezárásához (hűtő-, fűtő-, fékcsövek, stb...) szerelés, javítás esetén. A fogókat nem lehet teljesen meghúzni, ami megvédi a tömlőket a sérülésektől.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
4.869 Ft
A te árad: 2.834 Ft
3.599 Ft Áfával
3.599 Ft Áfával
Csőelzáró-fogó készlet, hajlított profi ASTA A-3FLEX1
Műanyag 90°-ban hajlított fogók tömlővezetékek lezárásához (hűtő-, fűtő-, fékcsövek, stb...) szerelés, javítás esetén. A fogókat nem lehet teljesen meghúzni, ami megvédi a tömlőket a sérülésektől. A fogó kemény nejlonból készül. A fogó fogantyúja speciálisan recézett, amely lehetővé teszi a helyzetük és nyomásuk beállítását. A fogók elektromosan semlegesek és nem generálnak statikus elektromosságot.
Fogó 150 mm – max. átmérő 15 mm
Fogó 180 mm, max. átmérő 30 mm
Fogó 250 mm, max. átmérő 60 mm
Anyag: nejlon
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
4.869 Ft
3.599 Ft