Kategóriák

Csőelzáró-fogó készlet, hajlított profi ASTA A-3FLEX1 12364

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:12364Cikksz.
A-3FLEX1Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Műanyag 90°-ban hajlított fogók tömlővezetékek lezárásához (hűtő-, fűtő-, fékcsövek, stb...) szerelés, javítás esetén. A fogókat nem lehet teljesen meghúzni, ami megvédi a tömlőket a sérülésektől.
4.869 Ft
Ár: 2.834 Ft ÁFA nélkül
3.599 Ft Áfával

Csőelzáró-fogó készlet, hajlított profi ASTA A-3FLEX1

Műanyag 90°-ban hajlított fogók tömlővezetékek lezárásához (hűtő-, fűtő-, fékcsövek, stb...) szerelés, javítás esetén. A fogókat nem lehet teljesen meghúzni, ami megvédi a tömlőket a sérülésektől. A fogó kemény nejlonból készül. A fogó fogantyúja speciálisan recézett, amely lehetővé teszi a helyzetük és nyomásuk beállítását. A fogók elektromosan semlegesek és nem generálnak statikus elektromosságot.

Fogó 150 mm – max. átmérő 15 mm
Fogó 180 mm, max. átmérő 30 mm
Fogó 250 mm, max. átmérő 60 mm
Anyag: nejlon

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Csőelzáró-fogó készlet, hajlított profi ASTA A-3FLEX1 12364 Nem érhető el

4.869 Ft 3.599 Ft