Szerszámkészlet sérült izzómenetekhez 9db profi Asta A-M9GP 12844
Cikkszám:12844Cikksz.
A-M9GPDod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
9részes szerszámkészlet sérült izzítógyertyák leszeréléséhez és a menetek utólagos javításához. A készlet használható VAG típusú motorokkal rendelkező, valamint Mercedes, Peugeot, Renault márkájú járművekhez.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
73.030 Ft
A te árad: 42.503 Ft
53.978 Ft Áfával
53.978 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 13 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Szerszámkészlet sérült izzómenetekhez 9db profi Asta A-M9GP
A készlet tartalma:
Adapter a meghúzott 1/4" csavarokhoz: 2,6; 4,5 és 8,25 mm
Menetvágó 1/4" hüvelyk
Dörzsár HSSE ISO2 M9x1
Lépcsős fúrószár
Izzóeltávolító tüske L = 160 mm; 15 mm menet felső része 750 mm
Kihúzó injektorokhoz
Racsnis fogantyú menetvágókhoz és fúrószárakhoz
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
73.030 Ft
53.978 Ft