Szerszámkészlet sérült izzómenetekhez 7db profi Asta A-7GPP 12845
Cikkszám:12845Cikksz.
A-7GPPDod Cikksz.
7részes szerszámkészlet sérült izzítógyertyák leszeréléséhez és a menetek utólagos javításához. A készlet használható VAG típusú motorokkal rendelkező, valamint Mercedes, Peugeot, Renault márkájú járművekhez.
A te árad: 32.002 Ft
40.643 Ft Áfával
40.643 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 10 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Szerszámkészlet sérült izzómenetekhez 7db profi Asta A-7GPP
A készlet tartalma:
Kihúzó csúszókalapáccsal
Tüskék külső pofatartóval ?2,7, ?3,6, ?5 x 2 ks, ?6 mm
Tüske belspő pofa-fogantyúval ?5.5 mm
40.643 Ft