Kategóriák

Szerszámkészlet sérült izzómenetekhez 7db profi Asta A-7GPP 12845

nagyítsd ki a képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:12845Cikksz.
A-7GPPDod Cikksz.
7részes szerszámkészlet sérült izzítógyertyák leszeréléséhez és a menetek utólagos javításához. A készlet használható VAG típusú motorokkal rendelkező, valamint Mercedes, Peugeot, Renault márkájú járművekhez.
A te árad: 32.002 Ft ÁFA nélkül
40.643 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 10 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Szerszámkészlet sérült izzómenetekhez 7db profi Asta A-7GPP

A készlet tartalma:
Kihúzó csúszókalapáccsal
Tüskék külső pofatartóval ?2,7, ?3,6, ?5 x 2 ks, ?6 mm
Tüske belspő pofa-fogantyúval ?5.5 mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Szerszámkészlet sérült izzómenetekhez 7db profi Asta A-7GPP 12845 Nem érhető el

40.643 Ft