Menetbetét M12x1,75 10db profi Asta A-M12TC 04557
Cikkszám:04557Cikksz.
A-M12TCDod Cikksz.
Raktáron: > 10 darabok
Szállítási idő: Raktáron
10db-os M12 x 1,75-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.
Raktáron: > 10 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Raktáron: > 10 darabok
Szállítási idő: Raktáron
5.404 Ft
A te árad: 3.145 Ft
3.994 Ft Áfával
3.994 Ft Áfával
Menetbetét M12 x 1,75 10 db profi Asta A-M12TC
10 db-os M12 x 1,75-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Raktáron: > 10 darabok
Szállítási idő: Raktáron
5.404 Ft
3.994 Ft