Menetbetét M12x1,75 10db profi Asta A-M12TC 04557
Cikksz.:04557Cikksz.
A-M12TCDod Cikksz.
Raktáron: > 10 darab
10db-os M12 x 1,75-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.
Raktáron: > 10 darab
Raktáron: > 10 darab
5.404 Ft
Ár: 3.145 Ft
3.994 Ft Áfával
3.994 Ft Áfával
Menetbetét M12 x 1,75 10 db profi Asta A-M12TC
10 db-os M12 x 1,75-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.
Raktáron: > 10 darab
5.404 Ft
3.994 Ft