Kategóriák

Menetbetét M12x1,75 10db profi Asta A-M12TC 04557

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:04557Cikksz.
A-M12TCDod Cikksz.
Raktáron: > 10 darab
10db-os M12 x 1,75-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.
Raktáron: > 10 darab
Raktáron: > 10 darab
5.404 Ft
Ár: 3.145 Ft ÁFA nélkül
3.994 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Menetbetét M12 x 1,75 10 db profi Asta A-M12TC

10 db-os M12 x 1,75-ös méretű menetbetét készlet. A betét a sérült menet javításakor használatos.

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Menetbetét M12x1,75 10db profi Asta A-M12TC 04557 Nem érhető el

Raktáron: > 10 darab
5.404 Ft 3.994 Ft