Kategóriák

Adapter sérült csavar leszedő készlethez Asta 12911

nagyítsd ki a képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:12911Cikksz.
A-RA72SFDod Cikksz.
Műanyag adapter különböző méretű csavarok és biztosíték-anyák eltávolításához (mindkét vége különböző méretű). A szétszereléshez ki kell választani a fogantyú megfelelő oldalát, amely illeszkedik a biztonsági anya mintájához.
A te árad: 2.534 Ft ÁFA nélkül
3.218 Ft Áfával

Adapter sérült csavar leszedő készlethez Asta

Műanyag adapter különböző méretű csavarok és biztosíték-anyák eltávolításához (mindkét vége különböző méretű). A szétszereléshez ki kell választani a fogantyú megfelelő oldalát, amely illeszkedik a biztonsági anya mintájához. Ezt követően a fogantyút a csavarra vagy az anyára erősítjük, így tökéletesen illeszkedik az alakjához. A felerősítés után ez az eszköz alkalmas lesz a megfelelő kerék minden csavarjára.

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Adapter sérült csavar leszedő készlethez Asta 12911 Nem érhető el

3.218 Ft