Adapter sérült csavar leszedő készlethez Asta 12911
Cikkszám:12911Cikksz.
A-RA72SFDod Cikksz.
Műanyag adapter különböző méretű csavarok és biztosíték-anyák eltávolításához (mindkét vége különböző méretű). A szétszereléshez ki kell választani a fogantyú megfelelő oldalát, amely illeszkedik a biztonsági anya mintájához.
A te árad: 2.534 Ft
3.218 Ft Áfával
3.218 Ft Áfával
Adapter sérült csavar leszedő készlethez Asta
Műanyag adapter különböző méretű csavarok és biztosíték-anyák eltávolításához (mindkét vége különböző méretű). A szétszereléshez ki kell választani a fogantyú megfelelő oldalát, amely illeszkedik a biztonsági anya mintájához. Ezt követően a fogantyút a csavarra vagy az anyára erősítjük, így tökéletesen illeszkedik az alakjához. A felerősítés után ez az eszköz alkalmas lesz a megfelelő kerék minden csavarjára.
3.218 Ft