11db-os dugókulcs készlet sérült csavarok leszedéséhez profi Asta A-0950 06997
Cikkszám:06997Cikksz.
A-0950Dod Cikksz.
11 db-os speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs készlet, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat. A készlet műanyag kofferben van tárolva.
A te árad: 28.335 Ft
35.986 Ft Áfával
35.986 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 9 kreditet kap a következő vásárláshoz.
11db-os dugókulcs készlet sérült csavarok leszedéséhez profi Asta A-0950
belső kialakítással rendelkező dugókulcs készlet, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat. A készlet műanyag kofferben van tárolva.
Dugókulcsok 1/2": 16, 17, 18, 19, 21 mm
Dugókulcsok 3/8“: 8, 10, 11, 12, 13, 14 mm
Csomagolás tartalma:
11 x dugókulcs
2 x csavar kifeszítő
Koffer
35.986 Ft