A bádogos eszközök a gépjármü karoszériák kisebb vagy nagyobb hibák, károk eltávolítására szolgálnak. Kínálatunkban bádogos kalapácsokat, karosszéria-bővítő készleteket, feszítővasakat, testsimítókat talál a mélyedések és a testegyengítés javításához.
Karosszéria-horpadás eltávolító készlet profi Asta A-8DENT 05972
Cikkszám:05972Cikksz.
A-8DENTDod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
A készlet PDR rendszer kisebb mélyedések eltávolításához használatos rizikó, valamint a karosszéria és lakkbevonat sérülése nélkül.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
87.636 Ft
A te árad: 51.003 Ft
64.774 Ft Áfával
64.774 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 16 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Karosszéria-horpadás eltávolító készlet
Anyag SUS416
Keménység HRC 32 - 35
A Készlet tartalma:
2 db félkör alakú - hossz 21 és 22 cm
1 db kör alakú - hossz 42cm.
1 db hegyes, félkör alakú - hossz 60cm
2 db kerek - hossz 46 és 100 cm
1 db hegyes - hossz 56cm
1 db speciális kapocs-típus hossz - 107 cm
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
87.636 Ft
64.774 Ft