Kategóriák

A bádogos eszközök a gépjármü karoszériák kisebb vagy nagyobb hibák, károk eltávolítására szolgálnak. Kínálatunkban bádogos kalapácsokat, karosszéria-bővítő készleteket, feszítővasakat, testsimítókat talál a mélyedések és a testegyengítés javításához.

Karosszéria-horpadás eltávolító készlet profi Asta A-8DENT 05972

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:05972Cikksz.
A-8DENTDod Cikksz.
A készlet PDR rendszer kisebb mélyedések eltávolításához használatos rizikó, valamint a karosszéria és lakkbevonat sérülése nélkül.
87.636 Ft
Ár: 51.003 Ft ÁFA nélkül
64.774 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 16 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Karosszéria-horpadás eltávolító készlet

Anyag SUS416
Keménység HRC 32 - 35

A Készlet tartalma:
2 db félkör alakú - hossz 21 és 22 cm
1 db kör alakú - hossz 42cm.
1 db hegyes, félkör alakú - hossz 60cm
2 db kerek - hossz 46 és 100 cm
1 db hegyes - hossz 56cm
1 db speciális kapocs-típus hossz - 107 cm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Karosszéria-horpadás eltávolító készlet profi Asta A-8DENT 05972 Nem érhető el

87.636 Ft 64.774 Ft