Kategóriák

Hidraulikus és mechanikus prések használata a csapágyak, betétek vagy alátétek sajtolásához, préseléséhez és extrudálásához szerelő állomásokon, műhelyekben, garázsokban vagy a mezőgazdaságban. Kínálatunkban megtalálja a különböző nyomóerővel rendelkező mechanikus és hidraulikus prések, pneumatikus-hidraulikus és hidraulikus szivattyúk, manométerek, préselő tüskék és alátétek választékát.

Hidro-pneumatikus prés 30T profi Asta A-30021 06685

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06685Cikksz.
A-30021,MT01307Dod Cikksz.
Hidraulikus prés 30 t- nyomással, stabil keretben, összecsukható asztallal, 51 – 1131 mm-es üzemi tartománnyal.
Ár: 270.017 Ft ÁFA nélkül
342.922 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 85 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Hidro-pneumatikus prés 30T profi Asta A-30021

Hidraulikus prés 30 t-s üzemi nyomással, alkalmas összenyomásra, préselésre műhelyekben, garázsokban, mezőgazdaságban, erdészetben, kézművesiparban. A keret meg van erősítve, ami ellenállóvá teszi a mechanikus sérülésekkel szemben. Az asztalt 7-féle pozícióba lehet beállítani.

Üzemi tartomány: 51 – 1131 mm
Löket: 150 mm
Méretek: 702 x 852 x 1852 mm
Nyomás: 8 – 10 bar (120 PSI – 142 PSI)
Súly: 165 kg

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Hidro-pneumatikus prés 30T profi Asta A-30021 06685 Nem érhető el

342.922 Ft