Kategóriák

Hidraulikus és mechanikus prések használata a csapágyak, betétek vagy alátétek sajtolásához, préseléséhez és extrudálásához szerelő állomásokon, műhelyekben, garázsokban vagy a mezőgazdaságban. Kínálatunkban megtalálja a különböző nyomóerővel rendelkező mechanikus és hidraulikus prések, pneumatikus-hidraulikus és hidraulikus szivattyúk, manométerek, préselő tüskék és alátétek választékát.

Hidraulikus prés 20 T profi Asta A20005 06693

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Pro-TechGyártó/Forgalmazó
Cikksz.:06693Cikksz.
A-20005Dod Cikksz.
Hidraulikus prés 20 t- nyomással, stabil keretben, összecsukható asztallal, 90 – 1035 mm-es üzemi tartománnyal.
Ár: 159.010 Ft ÁFA nélkül
201.943 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 50 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Hidraulikus prés 20 T profi Asta A20005

Hidraulikus prés 20 t-s üzemi nyomással, alkalmas összenyomásra, préselésre műhelyekben, garázsokban, mezőgazdaságban, erdészetben, kézművesiparban. A keret meg van erősítve, ami ellenállóvá teszi a mechanikus sérülésekkel szemben. Az asztalt 8 helyzetbe lehet beállítani.

Üzemi tartomány: 90 – 1035 mm
Löket: 145 mm
Asztal szélessége: 195 mm
Nyomás: 8 – 10 bar 120 PSI – 142 PSI
Méretek: 760 x 600 x 1860 mm
Súly: 93 kg

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Hidraulikus prés 20 T profi Asta A20005 06693 Nem érhető el

201.943 Ft