Motor felfüggesztő gerenda 500kg profi Asta A-05001 06711
Cikkszám:06711Cikksz.
A-05001Dod Cikksz.
Motorfelfüggesztő gerenda motorok felemeléséhez közvetlenül az autóban, 500 kg-os teherbírással.
A te árad: 30.002 Ft
38.102 Ft Áfával
38.102 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 9 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Motor felfüggesztő gerenda 500 kg profi Asta A-05001
Motorfelfüggesztő gerenda motorok felemeléséhez közvetlenül az autóban, 500 kg-os teherbírással. A gumi lábak rögzítve vannak a sárvédőben, hogy biztosítsák a szilárd tapadást és megakadályozzák a jármű lakkbevonatának sérülését.
Maximális távolság a támasztók között: 1500 mm
Maximális terhelés: 500 kg
Súly: 18 kg
38.102 Ft