Kategóriák

Motor felfüggesztő gerenda 500kg profi Asta A-05001 06711

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06711Cikksz.
A-05001Dod Cikksz.
Motorfelfüggesztő gerenda motorok felemeléséhez közvetlenül az autóban, 500 kg-os teherbírással.
Ár: 30.002 Ft ÁFA nélkül
38.102 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 9 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Motor felfüggesztő gerenda 500 kg profi Asta A-05001

Motorfelfüggesztő gerenda motorok felemeléséhez közvetlenül az autóban, 500 kg-os teherbírással. A gumi lábak rögzítve vannak a sárvédőben, hogy biztosítsák a szilárd tapadást és megakadályozzák a jármű lakkbevonatának sérülését.

Maximális távolság a támasztók között: 1500 mm
Maximális terhelés: 500 kg
Súly: 18 kg

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Motor felfüggesztő gerenda 500kg profi Asta A-05001 06711 Nem érhető el

38.102 Ft