Dugókulcs üzemanyagszűrőkhöz 27mm profi Asta A-FFS27 06243
Cikksz.:06243Cikksz.
A-FFS27Dod Cikksz.
Dugókulcs üzemanyagszűrő meglazításához, a műanyag fedél sérüle nélkül.
3.651 Ft
Ár: 2.125 Ft
2.699 Ft Áfával
2.699 Ft Áfával
Dugókulcs üzemanyagszűrőkhöz 27mm
Dugókulcs üzemanyagszűrő meglazításához, a műanyag fedél sérüle nélkül. Alkalmas Peugeot és Citroen 2,0 / 2,2 l HDI, valamint Fiat Ford Lancia Mitsubishi Volvo járművekhez.
Hajtás :1/2"
Méret: 27 mm
Anyag CR-V
3.651 Ft
2.699 Ft