Résolaj veszteség mérő Common Rail profi Asta A-KB0101 (TIT-135A) 06407
Cikkszám:06407Cikksz.
A-KB0101Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Common Rail résolaj veszteség mérő, méri az üzemanyagáramlást a befecskendező-rendszerben max. hat hengeres dízelmotoroknál, COMMON RAIL injektor-rendszerrel.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
15.093 Ft
A te árad: 8.784 Ft
11.155 Ft Áfával
11.155 Ft Áfával
Résolaj veszteség mérő Common Rail
Common Rail résolaj veszteség mérő, méri az üzemanyagáramlást a befecskendező-rendszerben max. hat hengeres dízelmotoroknál, COMMON RAIL injektor-rendszerrel. A készlet segítségével könnyen és gyorsan észlelheti az eltömődéseket, a kopást vagy a megfelelő működéstől való eltéréseket. A készlet adaptereket tartalmaz BOSCH DELPHI DENSO SIEMENS rendszerekhez.
A Készlet tartalma:
Denso C3 Denso C1 Deplhi Siemens C3
Kis mérőhengerek Bosch injektorok csatlakoztatásához
Csatlakozók Delphi rendszerek csatlakoztatásához -
Csatlakozók Denso rendszerek csatlakoztatásához
Csatlakozók Siemens rendszerek csatlakoztatásához
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
15.093 Ft
11.155 Ft