Kategóriák

Henger nyomásveszteség mérő készlet profi Asta TIT-090 06398

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06398Cikksz.
TIT-090Dod Cikksz.
Henger nyomásveszteség mérő készlet járműmotorokhoz.
Ár: 36.002 Ft ÁFA nélkül
45.723 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 11 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Henger nyomásveszteség mérő készlet

Henger nyomásveszteség mérő készlet járműmotorokhoz. A mérés sűrített levegő bevezetésével történik, meghatározott percentuális nyomáscsökkenéssel.

A készlettel megállapítható
- Szívószelep, vagy kipufogó sérülése
- Dugattyúgyűrűk sérülése
- Tömítésfej sérülése

Nyomásmérés-tartomány 0 - 100 PSI 1-7 bar

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Henger nyomásveszteség mérő készlet profi Asta TIT-090 06398 Nem érhető el

45.723 Ft