Henger nyomásveszteség mérő készlet profi Asta TIT-090 06398
Cikksz.:06398Cikksz.
TIT-090Dod Cikksz.
Henger nyomásveszteség mérő készlet járműmotorokhoz.
Ár: 36.002 Ft
45.723 Ft Áfával
45.723 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 11 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Henger nyomásveszteség mérő készlet
Henger nyomásveszteség mérő készlet járműmotorokhoz. A mérés sűrített levegő bevezetésével történik, meghatározott percentuális nyomáscsökkenéssel.
A készlettel megállapítható
- Szívószelep, vagy kipufogó sérülése
- Dugattyúgyűrűk sérülése
- Tömítésfej sérülése
Nyomásmérés-tartomány 0 - 100 PSI 1-7 bar
45.723 Ft