Pneumatikus féltengely gumiharang felhelyező szerszám profi Asta A-125 06106
Cikkszám:06106Cikksz.
A-125Dod Cikksz.
Pneumatikus szerszám féltengely gumiharang egyszerő és sérülésmentes felhelyezéséhez.
A te árad: 47.336 Ft
60.117 Ft Áfával
60.117 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 15 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Pneumatikus féltengely gumiharang felhelyező szerszám
Szétnyithatóság: 20 - 110 mm
Légnyomás: 4-8 bar
60.117 Ft