Szerelőkocsi Asta 7 fiókos 18316
Pro-TechGyártó/Forgalmazó
Cikksz.:18316Cikksz.
ASTA3607BDod Cikksz.
Professzionális Asta szerelőkocsi 7 fiókkal, rozsdamentes acél felső résszel és rögzíthető kerekekkel.
Ár: 210.013 Ft
266.717 Ft Áfával
266.717 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 66 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Szerelőkocsi Asta 7 fiókos
Professzionális Asta szerelőkocsi 7 fiókkal, rozsdamentes acél felső résszel és rögzíthető kerekekkel. A kocsi 4 ütközővel van ellátva, amelyek megakadályozzák a kocsi és a kocsit körülvevő tárgyak sérülését. A fiókok csapágyas síneken vannak elhelyezve és zárral vannak felszerelve a véletlenszerű kinyitódás ellen.
Fiókok méretei:
kisebb fiókok (5 db) - 700 x 400 x 60 mm
nagyobb fiókok (2 db) - 700 x 400 x 138 mm
Tekai paramtérek:
Szélesség: 995 mm
Mélység: 475 mm
Magasság: 985 mm
Súly: kb. 75 kg
266.717 Ft