Kategóriák

Szerelőkocsi Asta 7 fiókos 18316

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Pro-TechGyártó/Forgalmazó
Cikksz.:18316Cikksz.
ASTA3607BDod Cikksz.
Professzionális Asta szerelőkocsi 7 fiókkal, rozsdamentes acél felső résszel és rögzíthető kerekekkel.
Ár: 210.013 Ft ÁFA nélkül
266.717 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 66 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Szerelőkocsi Asta 7 fiókos

Professzionális Asta szerelőkocsi 7 fiókkal, rozsdamentes acél felső résszel és rögzíthető kerekekkel. A kocsi 4 ütközővel van ellátva, amelyek megakadályozzák a kocsi és a kocsit körülvevő tárgyak sérülését. A fiókok csapágyas síneken vannak elhelyezve és zárral vannak felszerelve a véletlenszerű kinyitódás ellen.

Fiókok méretei:
kisebb fiókok (5 db) - 700 x 400 x 60 mm
nagyobb fiókok (2 db) - 700 x 400 x 138 mm

Tekai paramtérek:
Szélesség: 995 mm
Mélység: 475 mm
Magasság: 985 mm
Súly: kb. 75 kg

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Szerelőkocsi Asta 7 fiókos 18316 Nem érhető el

266.717 Ft