Habszivacs betét - üres SOFT39 profi Asta APF-39 04209
Cikksz.:04209Cikksz.
APF-39Dod Cikksz.
Betét 179 db-os dugókulcs készlethez. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 7.334 Ft
9.314 Ft Áfával
9.314 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
9.314 Ft