Habszivacs betét - üres SOFT29 profi Asta APF-29 04200
Cikksz.:04200Cikksz.
APF-29Dod Cikksz.
Betét 41 db-os dugókulcs készlethez. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 4.334 Ft
5.504 Ft Áfával
5.504 Ft Áfával
Habszivacs betét - üres SOFT29 profi Asta APF-29
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
5.504 Ft