Habszivacs betét - üres SOFT25 profi Asta APF-25 04197
Cikkszám:04197Cikksz.
APF-25Dod Cikksz.
Betét 47 db-os dugókulcs készlethez. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 4.334 Ft
5.504 Ft Áfával
5.504 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
5.504 Ft