Habszivacs betét - üres SOFT16 profi Asta APF-16 04189
Cikkszám:04189Cikksz.
APF-16Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Betét 94 db-os dugókulcs készlethez. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
9.737 Ft
A te árad: 5.667 Ft
7.197 Ft Áfával
7.197 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
9.737 Ft
7.197 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04189
Mennyiség:1
8.122 Ft
8.467 Ft
4 %
Termék kódja:02194
Mennyiség:1
41.014 Ft
42.759 Ft
4 %