Kategóriák

Habszivacs betét - vésőkhoöz és lyukasztókhoz 12db profi Asta SOFT32 04222

Tekintse meg a nagy képet
Megspórol: 3 %
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:SET04222Cikksz.
Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
A betét 12 db vésőt és lyukasztót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
17.485 Ft
Ár: 13.399 Ft ÁFA nélkül
17.017 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 2 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - vésőkhoöz és lyukasztókhoz 12 db profi Asta SOFT32 04222

A Készlet tartalma:
6 db véső
6 db lyukasztó

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - vésőkhoöz és lyukasztókhoz 12db profi Asta SOFT32 04222 Nem érhető el
Megspórol: 3 %

17.485 Ft 17.017 Ft