Habszivacs betét - vésőkhoöz és lyukasztókhoz 12db profi Asta SOFT32 04222
Cikksz.:SET04222Cikksz.
Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
A betét 12 db vésőt és lyukasztót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
17.485 Ft
Ár: 13.399 Ft
17.017 Ft Áfával
17.017 Ft Áfával
Habszivacs betét - vésőkhoöz és lyukasztókhoz 12 db profi Asta SOFT32 04222
A Készlet tartalma:
6 db véső
6 db lyukasztó
Megspórol: 3 %
17.485 Ft
17.017 Ft