Habszivacs betét - torx "T" imbuszkulcsokhoz 22db profi Asta SOFT27 04172
Cikkszám:04172Cikksz.
SOFT 27Dod Cikksz.
A betét 22db torx "T" imbuszkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 86.006 Ft
109.227 Ft Áfával
109.227 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 27 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A betét 22db torx T imbuszkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Imbusz kulcsok 10db: 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12
Torx kulcsok 12db: T8, T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T45, T50, T55
109.227 Ft