Habszivacs betét - "T" imbuszkulcsokhoz 10db profi Asta SOFT14 04170
Cikkszám:04170Cikksz.
SOFT 14Dod Cikksz.
A betét 10db "T" imbuszkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 27.335 Ft
34.716 Ft Áfával
34.716 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 8 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Imbusz kulcsok 10db: 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12
34.716 Ft