Habszivacs betét - racsnis kulcsokhoz 10db profi Asta SOFT35 04218
Cikkszám:04218Cikksz.
SOFT 35Dod Cikksz.
A betét 10 db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 52.003 Ft
66.044 Ft Áfával
66.044 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 16 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A készlet tartalma:
Rövid racsnis kulcsok 10db: 8,10,11,12,13,14,15,16,17,18
66.044 Ft