Habszivacs betét - kovácsolt dugókulcsokhoz 37db profi Asta SOFT37 04173
Cikkszám:04173Cikksz.
SOFT 37Dod Cikksz.
A betét 37 db kovácsolt dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 251.016 Ft
318.790 Ft Áfával
318.790 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 79 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - kovácsolt dugókulcsokhoz 37 db profi Asta SOFT37 04173
A betét 37db kovácsolt dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Dugókulcsok - 17,19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 46
Hosszított dugókulcsok - 19, 21, 22, 24, 26, 27, 30, 21, 33, 34, 36, 38, 41, 46
Kar műanyag kapcsok kioldásához – 100mm, 175mm, 250mm
Dugókulcs torx – 20, 24
Redukció – 3/4" x 1/2", 3/4" x 1“
318.790 Ft