Habszivacs betét - hajlított csillagkulcsokhoz 12db profi Asta SOFT6 04162
Cikksz.:SET04162Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 12 db hajlított csillagkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
58.974 Ft
Ár: 45.433 Ft
57.700 Ft Áfával
57.700 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 14 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - hajlított csillagkulcsokhoz 12 db profi Asta SOFT6 04162
A betét 12db hajlított csillagkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Hajlított csillagkulcsok 12db: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27, 25x28, 30x32
Megspórol: 2 %
58.974 Ft
57.700 Ft