Habszivacs betét - csillagkulcsok, hajlított 6db Profi ASTA 12034
Cikkszám:12034Cikksz.
SOFT44Dod Cikksz.
Betét szerelőkocsiba, 6db hajlított csillagkulccsal. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot.
A te árad: 24.669 Ft
31.329 Ft Áfával
31.329 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 7 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - csillagkulcsok, hajlított 6db Profi ASTA
Betét szerelőkocsiba, 6db hajlított csillagkulccsal. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Áttekinthető szerszám-elrendezést biztosít, amivel megakadályozza a kocsi sérülését belülről.
6 x 8 - 168 mm
7 x 11 - 187 mm
10 x 12 - 205 mm
14 x 18 - 245 mm
16 x 22- 255 mm
20 x 24 - 265 mm
31.329 Ft